Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ
Věnováno sborům a veřejnosti

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Noví členové

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janička

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:35 pm    Předmět: Noví členové Citovat

Děkuji všem na valné hromadě, kteří zvedli ruku, když se hlasovalo o přijetí nových členů. Jsem mezi Vámi moc ráda. Very Happy

Prosím o aktualizaci stanov na stránkách. Prý musíme mít zbrojní průkaz. Né že bych si ho nemohla udělat, ale ke střelbě jako takové nezbytně nutný není, né? Jen pro vlastnictví, což třeba u mě nehrozí.
Nebyla jsem přítomna rozhodování o tomto bodu, zajímali by mě argumenty které v této věci padly.

Díky
Janička
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Admirál

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

Milá Janičko, s tím zbrojním pasem se vůbec nevzrušuj! Je několik řádných členů, kteří ho také nemají. Střílet samozřejmě můžeš a když budeš chtít, tak si klidně kup flintu předovku, to nebudou chtít po tobě ani občanku. A je s ní více zábavy a méně problémů při střelbě. Mimochodem, ve spolku máme perkusní pušku kterou mohou střílet ti co ji nemají.
A ty argumenty: no to je jasné, hlasovalo se pro když jich byla většina. A nikdo na to předem neupozornil, že se bude o tom hlasovat. Něco podobného se stalo na poslední valné hromadě - ale to teď nebudu rozebírat.
Hezké Vánoce a nezampomeň, že od soboty 22.12. se nám vrací sluníčko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

Přejdi na: