Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ
Věnováno sborům a veřejnosti

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Svatba

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janička

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:00 am    Předmět: Svatba Citovat

Moje drahá sestra se bude vdávat. A to 20.6 na Červeném hrádku. Mluvili jsme spolu o účasti ostrostřelců - že můžete vystřelit slavnostní salvu, držet čestnou stráž nebo udělat slavobránu, ale to je tak všechno co mě napadlo. Ono by to normálně asi stačilo, ale ta svatba je na celý den. Hostina i večerní zábava bude totiž také na hrádku. Obřad je někdy odpoledne a pak jsou čtyři hodiny (než bude večeře) "volné zábavy", kde by byl prostor pro ostrostřelce.
Jaká jsou úskalí a výhody: Bylo by to zadarmo, většina hostů bude z Německa, může se to domluvit na jednu hodinu nebo taky na celý den, dopoledne by měl být na hrádku sraz (respektive průjezd) historických aut z Německa, nealko a nějaké chlebíčky bych zařídila coby občerstvení, pokud bude pěkné počasí, bude to super příležitost pořídit pěkné fotky, je pravděpodobné, že bude přítomen horkovzdušný balón - obávám se, že nebudou chtít riskovat abychom jim ho sestřelili Very Happy

Můžete se vyjádřit, jestli byste se chtěli účastnit, nebo máte nějaký nápad?

Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sandy

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 6:19 am    Předmět: Účast Citovat

Jani promiň od 19.6 jsem mimo republiku.
Kurt
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 8:49 am    Předmět: Kurt Citovat

Ahoj, vzledem k tomu, že máme ve stanovách uvedeno, že budeme členy sboru podporovati, nemám k této akci námitek(ještě co řekne cermoniář). Jiná věc bude účast, takhle dopředu opravdu sám za sebe nedovedu říct, kde budu.
Glasy
Site Admin

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:24 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě sem pro, ale bouužel maminka slaví 50.narozeniny takže jsem na tom skoro podobně jako ty....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janička

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:25 am    Předmět: Citovat

Už si s tím nemusíte lámat hlavu, dohodli jsme se se ségrou, že tam bude zábavy dost, takže chodit nemusíte. Jen si počkejte až se bude ženit (nebo vdávat) někdo ze sboru. Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

Přejdi na: