Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ
Věnováno sborům a veřejnosti

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chomutovské slavnosti 2008

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janička

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 3:19 pm    Předmět: Chomutovské slavnosti 2008 Citovat

Když jsem se ptala, jestli půjdeme na Chomutovské slavnosti, když jsou letos v duchu 19.století,kdosi mi odpověděl, že nás nikdo nepozval a tudíž kam bychom chodili.
Nicméně si nemyslím, že bychom měli všude kam jdeme "účinkovat".Proč tam nejít normálně se pobavit, jako jiní. Akorát v dobovém. Ostrostřelci snad taky chodili do společnosti (teď mě napadá jestli chodili pořád v uniformě nebo občas i v civilu).
Prostě si myslím, že to, že nás nikdo nepozval abychom něco předváděli neznamená, že bychom tam nemohli jít vůbec. Mě osobně zajímá i jestli padne rekord v počtu historicky oděných lidí na jednom místě, o který se tam budou pokoušet. Popoháním švadlenu abych ty moje šatečky do konce dubna měla, tak bych je chtěla provětrat ještě před královskými střelbami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kurt
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 10:39 pm    Předmět: s Citovat

Sice nás nikdo nepozval, to ovšem vůbec neznamená, že tam solo nemůže kdo chce jít.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra OSTROSTŘELCI KORUNY ČESKÉ -> Chomutovská ostrostřelecká společnost Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

Přejdi na: